Spletna stran uporablja tehnologijo “piškotkov”. Zaradi zagotavljanja popolne uporabniške izkušnje jih omogočite. Sprejmi | Več o piškotkih

Zaposleni

mag. Patricija Višnjevec, direktorica
(05) 67 10 876, patricija.visnjevec@pir.sik.si

Martina Fakin, poslovna sekretarka, 

(05) 67 10 870, martina.fakin@pir.sik.si

 

Tanja Albreht, višja knjižničarska referentka

tanja.albreht@pir.sik.si

Dunja Frelih, bibliotekarka
dunja.frelih@pir.sik.si

Karmen Kodarin, bibliotekarka 
karmen.kodarin@pir.sik.si

Eva Krže, bibliotekarka
eva.krze@pir.sik.si

Aleš Majer, bibliotekar
ales.majer@pir.sik.si

mag. Marko Matičetov, bibliotekar
marko.maticetov@pir.sik.si

Ksenija Petaros Kmetec, bibliotekarka
ksenija.petaros@pir.sik.s
i

Vida Turk, višja knjižničarska referentka
vida.turk@pir.sik.si

Ana Novaković, bibliotekarka
ana.novakovic@pir.sik.si

 

 

slovensko italiano
2019 © Mestna knjižnica Piran | O spletni strani